O mně

Již po řadu let se věnuji práci v zahradnickém oboru, zpočátku v zahradnických firmách, po té samostatně. Specializuji se na PĚSTOVÁNÍ ROSTLIN VHODNÝCH K SUŠENÍ. Tento materiál pak prodávám samostatně ve svazcích nebo používám k TVORBĚ DEKORACÍ, které najdete pod označením ŠUMAVA ORIGINÁLNÍ PRODUKT. Tyto výrobky najdete v obchůdku MINIGALERIE LEVANDULE V HRÁDKU U SUŠICE, který otevírám každoročně v PŘEDVELIKONOČNÍM ČASE. V tuto dobu zde najdete jarní dekorace a prodej je rozšířen i o jarní hrnkové květiny a o prodej SAZENIC KVĚTIN, ZELENINY, BYLIN.

Letní období věnuji práci na zahradě a na poli pěstování a sběru. PĚSTEBNÍ POZEMEK je tak možné vidět u kostela na Zdouni, obchod navštiv v tomto čase po telefonické domluvě předem. V PODZIMNÍM A PŘEDVÁNOČNÍM ČASE je opět dílna s obchůdkem otevřena pravidelně s bohatou nabídkou zboží se sezónní tématikou.

V neposlední řadě je možné objednat SMUTEČNÍ VAZBU, případně domluvit celoroční ÚDRŽBU HROBU na hřbitově na Zdouni. Dárkové kytice z ŘEZANÝCH KVĚTIN připravím po předběžném objednání.

DROBNÉ DÁRKOVÉ PŘEDMĚTY - proutí, keramika, přízdoby a doplňky, svíčky, drobné levandulové dekorace jsou v nabídce průběžně. A pokud nevíte jaký vhodný dárek vybrat, můžete zvolit DÁRKOVÝ POUKAZ a dekoraci pak vytvořím na přání obdarovaného dle jeho představ.

Helena Knězová

Hrádek 127

Sušice

34201

Tel: +420 721 643 933

Email: h.knezova@seznam.cz